browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Author Archives: Żytkiejmska Struga

„Święto sękacza” 2023 – zapraszamy wystawców

15 sierpnia 2023r. w Żytkiejmach odbędzie się „Święto sękacza”. Impreza zorganizowana zostanie na polanie przy ośrodku zdrowia.

kategoria: NASZE IMPREZY

Zapraszamy na „Święto Sękacza” w Żytkiejmach

15 sierpnia na placu przy ośrodku zdrowia w Żytkiejmach odbędzie się „Święto Sękacza”. Imprezę organizują wspólnie gmina Dubeninki i Stowarzyszenie Żytkiejmska Struga. Zapraszamy do przybycia i wspólnej zabawy!

kategoria: NASZE IMPREZY

„Święto sękacza” – zapraszamy wystawców

15 sierpnia 2022r. w Żytkiejmach odbędzie się „Święto sękacza”. Impreza zorganizowana zostanie na polanie przy ośrodku zdrowia.

kategoria: NASZE IMPREZY

Otrzmaliśmy dofinansowanie

Informujemy, że uzyskaliśmy subwencję finansową w ramach „Tarczy Finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm”.  

kategoria: INNE

Święto Sękacza w 2020 roku się nie odbędzie

Od 2010 roku 15 sierpnia w Żytkiejmach odbywało się ”Święto Sękacza”. Niestety, w tym roku impreza się nie odbędzie. Postanowiliśmy festyn odwołać.  Wszystkiemu winna jest trwająca epidemia koronawirusa. Już w marcu przerwała ona przygotowania do wydarzenia. Dodatkowo nadal nie wiadomo, czy duże imprezy plenerowe będą mogły się w wakacje odbywać.

kategoria: NASZE IMPREZY